Byty Neveklov up Byty Neveklov
 
 O PROJEKTU
b

s  Bytový dům v centru Neveklova, to je adresa pro všechny, kteří chtějí uniknout ruchu velkoměst a zároveň ale požadují mít veškeré běžné služby „na dosah ruky“.

s  Přestavbou a nástavbou nedokončeného nákupního střediska vznikne objekt, který bude sloužit jak sídlo Městského úřadu, tak několika prodejen, tak  v neposlední řadě jako bytový dům se 41 byty. 

s  Město Neveklov se díky této přestavbě konečně zbavilo opuštěné hrubé stavby, která doslova hyzdila toto, jinak malebné, náměstí již několik desítek let.

s  Byty jsou různých velikostí od 1+KK až po 4+KK .  V objektu se nachází dva výtahy, které zajistí bezbariérový přístup.  Součástí bytů jsou lodžie či terasy, dle polohy bytů. Dům je rovněž doplněn o sklepní boxy pro každý byt a součástí jsou i místnosti pro uložení kočárků, příp. dětských kol.  Kolem domu je přes sto parkovacích míst.

s  Byty jsou prodávány do osobního vlastnictví.

O projektu byty Neveklov

s  Samotná stavba byla zahájena počátkem roku 2011 a dokončena v roce 2013.

s  Investorem celého projektu je  HOSSANA s.r.o.  Kompletní  realizaci  zajistila  stavební  firma HOSS a.s., se sídlem v Benešově u Prahy,  která má své pevné místo na stavebním trhu již několik desítek let.  S profilem firmy a s již realizovanými projekty se můžete seznámit na stránkách firmy www.hoss-as.cz .

   
Home  
Aktuality  
O projektu  
Vyberte si svůj byt  
Standardy  
Financování  
O městě Neveklov  
Kontakty  
s